Gdzie się mieścimy
ul. Bawarczyków 9 lok.82
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

Dojazd

Tuż przy placówce znajduje się parking (przy Targowisku Miejskim - ok. 180 metrów od Centrum Rehabilitacji i Centrum Medycznego INREMED, opłata 2 PLN za 1 godzinę).

Dla pacjentów wjeżdzających samochodem, a poruszających się na wózkach inwalidzkich są 2 oznaczone miejsca postojowe naprzeciwko Centrum (za szlabanem), a przy szlabanie przy wjeździe będzie tablica z przyciskiem domofonu Centrum i do kontaktu z rejestracją.

Na podjeździe przy wejściu będzie możliwość pozostawienia rowerów - powstanie tam 5 miejsc do parkowania rowerów.

Vitalabo Laboratoria Medyczne Sp. z o.o.

Vitalabo Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku w Bydgoszczy, w siedzibie przy ul. Gen. J. Hallera 2E. Obecnie jest to siedziba główna firmy, która od lutego 2014 roku funkcjonuje w nowym budynku.

Laboratoria Medyczne Vitalabo to poza siedzibą główną, 11 laboratoriów zlokalizowanych w szpitalach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w tym w Toruniu – w szpitalu Matopat oraz w placówkach medycznych (w tym w Toruniu w przychodni OLK-MED), a także sieć kilkuset punktów pobrań.

Laboratoria Medyczne Vitalabo świadczą usługi laboratoryjne zarówno dla pacjentów indywidualnych, którzy odwiedzają nas w trosce o własne zdrowie, jak również dla klientów instytucjonalnych, będących niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej, szpitalami, gabinetami lekarzy specjalistów i zakładami pracy. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, ich wysoka jakość, kompetentny personel, nowoczesne wyposażenie oraz indywidualne podejście do klienta to nasze główne atuty. W 2018 roku Vitalabo Laboratoria Medyczne dołączyły do największej Grupy Laboratoriów Medycznych DIAGNOSTYKA, co przyczyniło się do znacznego poszerzenia oferty badań analitycznych i wdrożenia nowoczesnych technologii.

Oferta badań dostępna jest na stronie internetowej: na www.vitalabo.com.pl

Sprawdź aktualne promocje na: VitalaboLaboratoriaMedyczne