Gdzie się mieścimy
ul. Bawarczyków 9 lok.82
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 15:30 - 19:30

Dojazd

Tuż przy placówce znajduje się parking (przy Targowisku Miejskim - ok. 180 metrów od Centrum Rehabilitacji i Centrum Medycznego INREMED, opłata 2 PLN za 1 godzinę).

Dla pacjentów wjeżdzających samochodem, a poruszających się na wózkach inwalidzkich są 2 oznaczone miejsca postojowe naprzeciwko Centrum (za szlabanem), a przy szlabanie przy wjeździe będzie tablica z przyciskiem domofonu Centrum i do kontaktu z rejestracją.

Na podjeździe przy wejściu będzie możliwość pozostawienia rowerów - powstanie tam 5 miejsc do parkowania rowerów.

Zespół badawczy prof. Tomasza Wielkoszyńskiego od ponad dekady specjalizuje się w diagnostyce boreliozy i innych chorób przenoszonych przez kleszcze.

Laboratorium CM Wielkoszyński oferuje ponad 100 specjalistycznych badań laboratoryjnych wykrywających choroby przenoszone przez kleszcze, w tym kilka badań w kierunku boreliozy o zróżnicowanej metodologii, co zapewnia maksymalne szanse na wykrycie boreliozy. Laboratorium CMW wykonuje jedne z najbardziej nowoczesnych na świecie badań w kierunku boreliozy (m.in. EliSpot 2 Borrelia, LTT Borrelia, KKI). Laboratorium CM Wielkoszyński prowadzi również specjalistyczną diagnostykę chorób autoimmunologicznych, pasożytniczych, wirusowych i grzybiczych.

Wysoką czułość diagnostyczną badań laboratorium CM Wielkoszyński zapewnia wysoka jakość na każdym etapie usługi - najlepsze odczynniki, wybrane na podstawie naszych badań naukowych, najnowocześniejsza aparatura, wnikliwa kontrola jakości badań wewnątrz laboratorium oraz udział w prestiżowych kontrolach międzylaboratoryjnych potwierdzających jakość wyników.