Gdzie się mieścimy
ul. Bawarczyków 9 lok.82
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

O mnie
Specjalizację z neurochirurgii rozpocząłem w Oddziale Klinicznym Neurochirurgii i Onkologii Centralnego Układu Nerwowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego w Łodzi, gdzie przez 2 lata zdobywałem doświadczenie w chirurgicznym leczeniu chorób kręgosłupa oraz mózgowia. Od 2017r. kontynuuję pracę zawodową w Klinice Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Neurochirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy. W roku 2021 zdałem egzamin specjalizacyjny z Neurochirurgii. Współpracuje także ze Specjalistycznym Szpitalem Miejskim w Toruniu oraz Szpitalem Wielospecjalistycznym w Inowrocławiu. Ukończyłem cykl szkoleń Polskiej Szkoły Neurochirurgii i regularnie uczestniczę w licznych kursach i sympozjach. Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa, guzów mózgu, chorób naczyniowych mózgu, zespołów uciskowych nerwów obwodowych (zespoły cieśni).

Edukacja
2014 - Ukończony Wydział Lekarski Collegium Medicum

Kompetencje

  • choroby naczyniowe mózgu (tętniaki, naczyniaki)
  • choroby kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowo- krzyżowego (dyskopatia szyjna, dyskopatia lędźwiowa, spondyloza szyjna, spondyloza lędźwiowa, kręgozmyk zwyrodnieniowy, kręgozmyk prawdziwy, zespoły bólowe kręgosłupa)
  • złamania kręgosłupa, w tym złamania osteoporotyczne wodogłowie zespoły uciskowe nerwów obwodowych (zespół cieśni nadgarstka, zespół rowka n. łokciowego) urazy czaszkowo-mózgowe
Bartłomiej Gromadzki - ZnanyLekarz.pl